Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom egy érdekes kérdés ez...

Tudom egy érdekes kérdés ez 16 éves vagyok és hát néha éjszaka elő szoktam venni és attol félek hogy egyszer engem valaki felvett mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 2. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg elég érdekes mert legalább 6x olvastam át és még mindig nem értem mi a kérdés
2021. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy vett volna fel, valaki bujkál a szobádban? Kérdezd meg a szüleidtől, hogy vannak-e a házban kamerák, ha eddig nem tudtad volna, és, ha nincsenek, nincs okod a pánikra.
2021. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyi hogy félek hogy felvettek engem éjszaka miközben vertem a kukit és most nem tudom mit tegyek?
2021. febr. 2. 15:19
 4/8 A kérdező kommentje:

Senki nem bújkál elmagyarázom

Régen meghalt az anyukám és apa

Talalt maganak párt (de ez most nem érdekes)

ideköltöztünk és van 2 gyereke az egyiknek van egy kamerája amit azon a napon ott hagyott az asztalon ezelött pedig veszekedett velem és lehet hogy megmutatja apanak hogy bosszút álljon

2021. febr. 2. 15:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Agyilag kb egy 4 éves szintjén vagy, azok beszélnek így.

Tiszta szégyen.

2021. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért is?
2021. febr. 2. 18:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok. A kamera biztos be volt kapcsolva, akkor ott volt a szobádban?

Egyébként nagyon gyerekes bosszúállás lenne, normális ha ezt csinálod.

Apád szerinted szólna valamit, ha kiderülne? Ha szólna is, semmi sem történne, tudom, most kínosnak érződik. Ne gondoldd nagyon túl a helyzetet

2021. febr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van is fel étel akkor se aggódj ez teljesen normális ha ezzel akarna bosszút állni nem történne semmi baj apukád biztos nem akadna ki ő is csinálta és mindenki más is a maszturbacio nem szégyenletes dolog
2021. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!