Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért törölt facebookról?

Miért törölt facebookról?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm akivel jóban voltam,egykor Ő volt a főnököm is egy munkahelyen,és már előzőleg is haveri viszonyban voltunk.Nemrég külföldre költöztem és észrevettem hogy törölt az ismerősei közül.

Nem voltunk puszipajtások,de jó viszonyban váltunk el és megköszöntem neki a dolgokat amiket tanultam tőle a munkahelyen.Én általában felfüggesztem a fiókom, és csak ritkán lépek be,de ez meglepett. Amikor ráírtam (megkérdeztem hogy minden oké-e) akkor elolvasta de nem válaszolt. Nem értem ezt a dolgot, mert olyan mintha valamiért haragudna rám, de nekem fogalmam sincs mit tehettem. Még annyi hogy én lány vagyok Ő pedig fiú, de nem hiszem hogy ez számít bármit is.



2021. febr. 4. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet féltékeny volt rád az asszonykája
2021. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Ez miért érdekes?
2021. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

hűűűű... eddig bele sem gondoltam mennyi embert bánthattam meg miután felmondtam a végnél és szépen lassan kitöröltem vagy 150 embert az ismerőseim közül... Pedig volt sok közülük akikkel jóban voltam.

Most komolyan téged az aggaszt, hogy valaki kitörölt? Lépj tovább, foglalkozz azokkal akik tényleg a barátaid. Aki így viselkedeik sosem volt igazán jóban veled.

2021. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak akik minden ok nélkül törölnek csak,mert éppen olyanjuk van... Akikkel bár jóban voltam de nem volt haveri viszony ott is persze kicsit fájt elsőnek de hamar túltudtam tenni magamat rajta.

Mondjuk szerencsére engem sosem törölt olyan akihez igazán közel álltam/állok.

2021. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!