Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írhatok levélre telefonszámot...

Írhatok levélre telefonszámot azzal a megjegyzéssel hogy hívja azt a postás?

Figyelt kérdés
Pl akár emelet/házszàm helyett egy telefonszám.

2021. febr. 5. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Mire fel aldozna a magyar kiralyi postas a magantelefonja mobilperceit ingyen es bermentve a feladonak??? Ez csak akkor mukodhet (esetleg), ha futarceg a kezbesito.
2021. febr. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem
2021. febr. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BlackSword ***** válasza:
100%

Nem... a posta címhelyre kézbesít... pontos cím nélkül (név, cím, igen irányító, város, utca, hsz, emelet, lh, ajtó, már ha van) kötelező... ezek nélkül fel sem adhatod...


Közönséges levélnél (levél, elsőbbségi levél) nem kötelező a feladó megadása, ajánlott levélnél igen...

2021. febr. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem fog felhívni, én se hívom a címzettet, kézbesítő vagyok. meg a telefonszám nem helyes címzési forma. jól is néznénk ki minden levélhez külön kéne telefonálgatni...
2021. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel te, és mond el mit akarsz. Így levelet sem fog kelleni írni...
2021. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!