Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz ha nem izgat a sok betétte...

Gáz ha nem izgat a sok betéttel és intim törlőkkel produkált szemét?

Figyelt kérdés
Nem szoktam palackozott ásványvizet venni meg fölösleges kacatokat, de mensikor egyáltalán nem zavartatom magam ha napi 10-12 betét is elmegy. Nem szeretnék mosható dolgokat használni mivel így praktikus nekem. Amiatt használok el "ennyit" mert így van kényelmes érzetem.

2021. febr. 5. 09:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

10.:Értem.

9.:Ez tetszik nagyon!Hogy csináltad?Hogy lehet ilyet csinálni?Még nem láttam ilyet.

2021. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
én moshatót használok:) megszűntek a görcsök és egy csomót spórolok. Nem rábeszélni szeretnék senkit, csak a témához hozzászólni.
2021. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%

Már rég eljutott a világ az újrahasznosításig, és meglepően tökéletes módszerek vannak erre, egyébként sok cuccot forgalomba sem engednek amíg nincs kidolgozva a hulladékkezelése és a megfelelő újrahasznosítása plusz a gyártási költségekben már az újrahasznosítása is benne van, szóval a BAJ NEM EZEKKEL VAN!


Hanem a gógyis okosakkal, akik szétdobálják, eltemetik, szétszórják, tengerbedobják stb. Magyarul ami eleve illegális és korrupt!

2021. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%
Ez most még kis dolognak tűnik, de gondolj csak bele, egy alkalommal egy egész kukányi betétet dobsz ki, ami mind az óceánba köt ki. Én igenis elítéllek, mert napi 10 betét egyáltalán nem szükséges, csak unatkozol, ezért cserélgeted óránként. Gusztustalan, hogy mennyire nem érdekel Földünk sorsa, és hogy mennyire felelőtlen vagy. Én is jelentősen hozzájárulok, nem arról van szó, de az, hogy te ilyen mértékben szennyezed a környezeted, bűntudat nélkül, szörnyű.
2021. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell moshatót használni, intimkehely a megoldás. Jóval több vér fér bele, mint egy tamponba.
2021. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
69%
Én nem használnék intim kelyhet, nem érzem valami higiénikusnak. Oké hogy több fér bele, de jobban szeretem ha minél kevesebb ideig "áll bennem a vér"
2021. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%
19.:Írd már le létszíves,hogy lehet csinálni.
2021. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
73%
Pedog higiénikus az intimbetét. Az utolsó években azt használtam (már nincs vérzésem, korai menopauza, 43 évesen abbamaradt.)
2021. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
58%

"egész kukányi betétet dobsz ki, ami mind az óceánba köt ki"


NYugi, nem köt ki ott, hacsak nem viszi el odáig személyesen és dobja bele.


A szemétszállító cégekből a hulladékközpontokba jut, ha a szennyvízbe wc be dobja, onnan is kiszűrik mielőtt élővízbe kerülne, erre szedik a szennyvízkezelési díjat ami a vízszámla része.



Én máshogy kezelném ezt a problémát, amióta a sörösdobozokért fizetnek valamennyi pénzt, azóta nem sokat látni szétdobálva.


A műanyaggal is ugyanezt kellene tenni!



Nem kukadíjat kellene szedni az emberektől, hogy elvigyék tőlük a szemetet, hanem a kukások, hulladékfeldolgozás adójáta gyártókon / importőrökön kellene beszedni, a keletkezett szemét üsszegyűjtéséért, leadásáért pedig a lakosságnak kellene pénzt fizetni kilónként ha visszahordja a hulladékudvarba.



Máris nem dobálna szét senki semmit!

2021. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%
19, nálunk amióta fizetnek a sörös dobozokért, azóta a nyilvános szemetesek körül rendszeresen szét van dobálva a szemét. Ugyanis a hajléktalanok gyűjtik a sörös dobozokat, hogy visszaváltsák, és a kukákból is kiszedegetik őket. Amivel önmagában nem lenne baj, mert így legalább valamilyen szinten ők is szelektálják a szemetet, csak közben minden mást, ami nem kell nekik, szétdobálnak, és utána nem rakják vissza maguk után a kukába.
2021. febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!