Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hétfőn megyek a Samsung...

Hétfőn megyek a Samsung gyárba interjúra ugye az Pesten van én meg Kecskeméten vagyok. Mennyi ott a fizetés megéri nekem azért fel utaznom ? Kaptam Kecskeméten még 2 állás ajánlatot a Duvanbeck és az SMP . Meik fizetésben a legjobb ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 5. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
a samsung gödön van és az ingyenes buszjárat pestről elég kevés helyen áll meg. én azon az útvonalon lakom,, mégis visszafelé kéne mennem 40 percet, hogy felszállhassak arra a buszra, 1,5 óra lenne így az út és ugyanúgy kéne vennem bérletet. Gödre kéne akkor költöznöd, az meg ugye ha szórakozni akarsz, messze van pesttől. Pesten az árpád hídnál áll meg legjobb helyen a busz.
2021. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


itt a busz menetrend, nézd meg hol tudnál lakni, mikor kéne felkelned hogy elérd a buszt stb.

2021. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vótáá?
2021. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vótá?
2021. ápr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!