Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mekkora erő kell, hogy valakin...

Mekkora erő kell, hogy valakinek felszakadjon a szemöldöke?

Figyelt kérdés
Egyik haveromat valamelyik nap "megverte" egy srác. Elmondása szerint ő nem ütött vissza, mert ha eljárást indítanak ellene, akkor kidobják az egyetemről. 1 szó mint száz, a másik tag bevert neki kettőt hirtelen, amitől felszakadt a szemöldöke kicsit, meg az arcánál is. Állítás szerint nem fájt neki, és nem is gondolta, hogy felszakitottak, pont ezért sem gurult dühbe. Valóban van rá esély, hogy nem fájt neki? Állítólag 0,7-et fújt a szondába is, miután kihivta a rendőröket.

#verekedés #ütés #testi sértés #Felszakadt szemöldök
2021. febr. 6. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A suliban kaptam egy maflást és felszakadt az ajkam. Nem is éreztem csak a többiek mondták, hogy vérzik. A szemöldöknél is van mögötte egy csont, ha annak nekiütik akkor könyen felszakad.

A pofozkodás van kicsi adrenalin, meg ha még piás is volt akkor az is segített, hogy ne érezze.

2021. febr. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hozzá nagy erő, az emberi test könnyen sérül, bőrt felszakítani nem kell sok, gondolj arra hogy egy kis papírdarab is belevág az emberbe nagyon mélyen ha nem vigyázol.


Szemöldököm ugyan még nem szakadt fel, de a könyökömön felszakadt a bőr esés miatt, és nem éreztem (az ismerősödhöz hasonlóan stresszes konfliktusban voltam, csak alkohol nélkül) amíg nem szóltak az ismerősök hogy "vérzik a kezed", szóval teljesen hihetőnek tartom, hogy nem érezte.

2021. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
54%
Szia. Pont ma jött nekem egyik osztálytársam, mögötte álltam, megfordult és elkezdett "sprintelni" (nem volt sok ideje felgyorsulni, hiszen 1 méterre álltam tőle), majd a fejünk összeütközött. Neki nem hiszem, hogy lett volna valamilyen komolyabb baja, de nekem felszakadt a szemöldököm. Nem egy kellemes érzés egyébként, nem varrták, hanem ragasztották, kíváncsi leszek a a végeredményre. (Tehát úgymond egy "kisebb" ütéstől is lehet nagyobb baj.)
2021. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!