Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb időjárás...

Melyik a legjobb időjárás előrejelző weboldal?

Figyelt kérdés

2021. febr. 6. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a met.hu nézem, amit nem ajánlok az a köpönyeg.hu.
2021. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az idokep.hu-t követem.
2021. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Amikor pecazni megyek a koponyeget szoktam megnezni ... ha bringazas a program akkor az idokepen ranezek a radarkepre, hogy nagyjabol lassam a helyzetet.
2021. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A norvég yr-t (yr[pont]no) használom, az lakóhelyemre extrapolálva elég jó előrejelzést ad.
2021. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a norvégot használtam hosszú évekig. De nemrégen megváltozott a felülete, ezért áttértem a wetteronline(pont)de oldalra.
2021. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én legtöbbször az Időképet használom, de az utóbbi időben a lakhelyemre hangolt, órákra bontott, weather.com magyar felületét használom, ha valami pontosabb kell.
2021. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Többnapos előrejelzésre a Foreca-t (a hőmérséklet be szokott jönni, a csapadék napjai is, de az ideje, mennyisége kevesebbszer); pár napra, stb. én is a weather.com-ot.

Ha a Google-be beírjátok, hogy pl. weather Budapest, akkor a találatok feletti adatok a weather.com-ról származnak, és elég jók. 🌞

2021. febr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket :)
2021. febr. 7. 12:36
 9/9 anonim ***** válasza:

-windy.com Gyakorlatilag térképen látod a nyers modelladatokat, több modell közül is lehet választani.

A met.hu amit még ajánlani tudok, innen 48 órán belülre a térképes modell előrejelzésen belül az AROME modell ami elég jó pontos, főleg nyáron zivatarok előrejelzésére. Hosszútávra pedig a valószínűségi előrejelzés amit innen javasolni tudok, mert ez mutatja a bizonytalanságot is.

2021. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!