Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az igazság? Az észbontók...

Jozsoo kérdése:

Mi az igazság? Az észbontók egyik epizódját ismételték és ott hangzott el ez a kérdés: cincinati, mi ez? Három lehető válasz közül kellett választani.

Figyelt kérdés
1-Miki egér párja; 2-Olasz operaénekes; 3-város Amerikában. A 2-es válasszal nyertek, én a 3-ast választottam volna. Próbáltam rákeresni az olasz operaénekesre de nem találtam semmit. Hogy lehet ez?
2021. febr. 6. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Nem operaénekes, hanem operaház.

És város is van Cincinatti.

Ezek szerint az is hülye aki a kérdéseket állítja össze :D

2021. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A konkrét adást nem láttam, de ez valószínűleg az a forduló volt, ahol a játékos páros megtippeli, hogy melyik választ mondják az észbontók.

Itt valóban a helyes válasz az amerikai város, de a játékosok úgy gondolták, hogy ezt nem tudják majd és az operaénekesre szavaznak a válaszadók. Ez így is lett, így azért kapták a pontot, mert eltalálták azt a választ (mindegy, hogy az a kérdésre a jó válasz vagy sem) amit az észbontók adtak.

2021. febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A 2-es válasz pontosan így hangzott: 19.századi olasz operaénekes. Így sem lehetséges?
2021. febr. 6. 12:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, ha a másik csapat válaszát tippelték ezzel, így már érthető.
2021. febr. 6. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!