Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy a párom elcsúsztatja a pénteki találkozót vasárnapra (okot nem mond) viszont most már nincs kedvem találkozni vele?

Figyelt kérdés
(N/24) Már elég régóta (uszkve 7-8 éve) ismerjük egymást, közös edzésre jártunk míg a karantén ki nem kezdte a programot. A legelején én nagyon fiatal voltam neki pedig (f/27) akkor volt barátnője is. Pár éve szakítottak a mi első randink pedig 2019 őszén volt. Igazából sose kérdezte meg akarok e lenni a barátnője csak úgy mint a ha a vízben kezdtünk össze járni és egy idő után az első szájra puszi is elcsattant. Az elején még izgultam meg minden.. De mostanában mint ha már nem érdekelném én se őt meg ő se engem (bár erről nem kérdeztem meg őt).. Vagy nem is tudom.. Néha úgy érzem már nincs kedvem találkozni vele.. Szerintetek ez annak a jele, hogy nem illünk össze? Esetleg kérdezzem meg szerinte merre tart a kapcsolatunk?

2021. febr. 7. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, kérdezd meg. Egy kapcsolatban a legfontosabb a kommunikáció.
2021. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Párnak nem nevezném azért.
2021. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Hét év után majd egy random ember itt megmondja neked?

Vicc kategória vagy. Valami hihetőbbet már, ha nem pörög az oldal vasárnap.

2021. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3/3

Nem hét éve vagyunk együtt ha nem tudtad volna értelmezni amit írtam. Alig 2 éve "járunk". Néha a szövegértést nem ártana gyakorolnod. ;)

2021. febr. 7. 12:46
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Te meg mást gyakorolj, hátha jobban megy majd a hülye kérdések feltevése. Jutalék megjött már?! :)
2021. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Figyelj.. Szerintem nem az én hibám, hogy nincs jobb elfoglaltságod mint másokat b@szigatni. Nagyon sajnálom, hogy ennyiből áll a vasárnapi napod mint más embereket névtelenül csesztetni. :'( Keress valami hobbit.. Pl kötögess.. Az biztos lenyugtatja az agyadat. További szép napot ^^
2021. febr. 7. 13:21
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem beszélsz vele erről?
2021. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon is ősszeilletek, ja. Ennyire ostoba vagy, esetleg játszod magadat?
2021. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Jézusom te buták vagytok maradjatok már csendben,nem tudsz olvasni és csók szia nem kell ezt így túlpofázni.

Szerintem amúgy kérdezd meg tőle,beszéljétek meg.Nekem is volt így,hogy sokáig nem taliztunk és utána megbeszéltük és minden jó lett.

2021. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!