Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Romantikus iskolai animeket?

Romantikus iskolai animeket?

Figyelt kérdés

Olyan animet keresnek amiben a grafika szepen meg van rajzolva es nem kisgyerekes az abrazolas valamint az olyanokat preferalom ahol a srac kisse eroszakos de nen hentai

Nem muszaj iskolainak lennie lehet a kozepkorban jatszodo fantasy kaland anime is ja es szeretem ha egyben vicces is

Amiket mar lattam: akarsuki no yona,kamisama hajimemashita,koichiuwa maid-sama (vmi ilyesmi),sukiite li na yo,ao haru ride, orange, inuyasha,itazura na kiss

Meg meg biztos rengeteg van csak hirtelen ennyi jutott az eszembe

Es ha lehet egy par mondatban tortenetismertetot kerhetek



2021. febr. 8. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mostani szezonos anime a horimiya. Még csak 5 része van kinnt, de a mangája nagyon népszerű. Nekem már 5 rész alapján az egyik kedvenc animém, de hozzátartozik, hogy 18 éves fiúként is élek-halok a romantikus animékért :D. Ajánlom még a tsurezure childrent. Csak 12 perces epizódokból áll, sok rövid iskolás romantikus történetből.
2021. febr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És még valami. Ha nem láttad az Oregairut, nézd meg. Nem spoilerezem le miről szól. Az is kedvencem. A srác benne antiszociális, de nagyin szórakoztató személyisége van(a lánykaraktereknek meg még jobb). Ez egy komoly anime, de nagyon jó. Szép emlékeket ad, ha megnézed, és tetszik.
2021. febr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A komoly animét érts úgy, hogy komoly témákat feszeget, de van benne elég sok olyan poén, amin fetrengve röhögtem szó szerint. A karaktereknek nagyon egyedi személyiségeket adtak.
2021. febr. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az igazgató lánya

A tesitanár bosszúja

Nyáron történt.


Ja bocsi ezek megtörtént esetek xD

2021. febr. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!