Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodom halott nagymamám...

Miért álmodom halott nagymamámmal?

Figyelt kérdés
1 hónapja hogy nagymamám itt hagyott minket. Hirtelen történt a baj, nem látszott rajta semmi csak egyik nap panaszkodott hogy gyenge, hívtam orvost írt fel neki erősítőket. Másnap pedig elkezdett fulladni, én voltam csak vele itthon, 10 perc múlva már itt volt az orvos, de már nem tudott segíteni sajnos.meghalt a kezeim között. Nem bírom kiverni a fejemből ahogy fuldoklik, és én nem tudtam rajta segíteni, meghalt a kezeim között, mit tegyek, hogy ne járjon folyton az eszébe? Könnyebb lesz idővel? És miért álmodom mindig vele..
2021. febr. 9. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Borzasztó élmény lehetett. Nem csoda, hogy erről álmodsz. Tudatosítsd magadban, hogy mindent megtettél érte, és vannak olyan helyzetek az életben, ami nem rajtunk múlik és nem tudunk segíteni. Részvétem. Biztos, hogy idővel könnyebb lesz.
2021. febr. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!