Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rossz érzésem van a volt...

Rossz érzésem van a volt legjobb barátom miatt, hogyan tudnám ezen túl tenni magam?

Figyelt kérdés
Kb.fél éve már nem beszélünk( én vetettem véget a barátságnak, mert beleszerettem de elutasított). Már úgy érzem túl tettem magam rajta, de nem hagy nyugodni az a gondolat, hogy esetleg egy ismerősömmel kerül közeli viszonyba vagy ő lesz a barátnője (tudom hogy nincs még barátnője). Lehet csak engem frusztrál ez, nem tudom. Veletek volt már ilyen és ha igen mi a megoldás erre? Idővel elmúlik ez az érzés? Előre is köszönöm a segítséget!

2021. febr. 10. 21:56
 1/10 kerjoz válasza:
ak te lány vagy :) ...hát nehz kérdés! .ez benned van és nem fog elmulni szóval mindenképp írnék/beszélnék vele h neked ez igy nemjo, h már nem akarsz semmit tole de a barátja akarsz lenni, és ha o is benne van ak probáljátok, ...valamiert barátok voltatok szóval csak hajrá!
2021. febr. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnos elég nehéz volt megválni tőle, de a fő ok amiért nem akarok többet vele beszélni az az, hogy annak ellenére mikor beszéltünk elfogadtam hogy nem szerelmes belém, annyit kértem tőle, hogy ha a legjobb barátjának tart ne beszélgessen olyan lányokkal akiktől nem akar semmit( nem kevés lányról van szó) de mint kiderült csak egy voltam a sok közül én is, és betelt a pohár...nem bírtam hogy még ennyire sem voltam neki elég, hanem neki 100 lánybarát kell ja és plusz egy barátnő :D

Köszönöm szépen hogy válaszoltál, de a beszélgetés opción kívül van más megoldás?

2021. febr. 11. 09:41
 3/10 kerjoz válasza:
hát ha nem akarsz vele beszélni ak fogad el és ak idovel elmúlik, ..lehet h 1-2 szó váltás is elég lenne számodra, hát nehéz
2021. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Te mit írnál neki?
2021. febr. 11. 15:20
 5/10 kerjoz válasza:
írtad h "annyit kértem tőle, hogy ha a legjobb barátjának tart ne beszélgessen olyan lányokkal akiktől nem akar semmit" ..hát ilyet még aksem kérhetnél ha a barátnoje vagy, olyan szempontbol h ne beszélgessen esetleg más lányokkal, + egy fiu ezt nem fogja kibirni vagy nem fogja megtenni senkiertsem, érted, nem tudjuk irányitani a másikat és nem is szabad! ..hát ha fél éve semmi kontakt nem volt koztetek ak egy sima írás is jó, kérdezd meg miujság vele stb ..és késobb rátérnék a dologra, h mi is van benned, ...és erre fogsz kapni egy választ (reméljuk van annyi benne) és utána meglátod milesz! :) pl. ha benne van ak oké, ha nem ak elfogadod és tovább lépsz! ..megszabadulva ettol az egesztol, hajrá!
2021. febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de írni nem szeretnék neki...én soha nem korlátoztam, tudom hogy mennek a dolgok, de senki nem szeret egy lenni a sok közül. Ha visszacsinálhatnám az egészet, vagy az elején tudtam volna hogy neki nem elég 10 barát, hanem 70 kell akkor szóba sem állok vele. Azt hittem félév távolságtartás után már nem fogok rajta kattogni, de semmi nem változott. De aranyos vagy hogy segítettél! :)
2021. febr. 11. 16:29
 7/10 kerjoz válasza:
ennyire nem szabad foglalkozni a másikkal! ha minket megbecsul (oszinte stb) ak tolem lehet 100 baratja is, nem érdekell, ...te leszel az akihez oda megy elsonek vagy te leszel a kozelebbi barátja, ..azt kell elfogadni h mindenki más, +ha igy is elfogadod abban lesz az ero! (még magatol is tenne dolgokat ha azt érzi h veled onmaga lehet) ...ak valahogy de kerulj vele kontaktba :D :)
2021. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kerjoz válasza:
ja amúgy 25F vagyok :D ..te nem írtál kort, de gondolom 18-21 kozti lehetsz :)
2021. febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem már történt ilyen, tudom borzalmas időszak. Nálam nagyon elhúzódott, kb 1,5évig bántott a dolog. Szerintem sajnos az idő az egyetlen megoldás. De nem tudom nálatok minden veszve van e.
2021. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta írtam neki, és kb.minden nap beszélünk. Barátként tekintek rá, és ő is figyelmesebb lett. Majd meglátjuk mi lesz később,de mióta beszélünk sokkal jobban érzem magam! :) köszi a választ.
2021. márc. 22. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!