Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezért ti is hülyének tartanáto...

Ezért ti is hülyének tartanátok? (lent)

Figyelt kérdés

A nagynéném szerint én csak szóróm a pénzt a főzésre. Én ha például valamilyen ünnepre vagy nagyobb családi eseményre szertnék sütni, esetleg ha csak nagyon megkívánok valamit akkor is megveszem a bele való hozzávalót ha mondjuk 2 hónappal ezelőtt 100ft-al olcsóbb volt (a nagynéném ezért tart "hülyének"), viszont ő vagy megvárja míg valami akciós lesz és akkor veszi meg vagy gyorsan keres egy másik receptet minthogy pár forinttal többet adjon érte.

Tényleg én lennék hülye vagy csak ő nagyon fukar (egyáltalán nem keres rosszul)?


2010. aug. 16. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezcsak akkor lenne baj ha emiatt anyagi gondjaid lennének emiatt. Egyéb esetben nefigyelj rá.
2010. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Baromság az egész. Senki nem "hülye", csak a nagynénéd spórolni szeretne, te pedig többet költekezel, ennyi.
2010. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nagynénéd spórolós,te pedig nem törődsz a pénzeddel. Ha sűrűn sütsz,akkor a legtöbb hozzávalót meglehet venni,amikor akciós és tárolni otthon. A meglevőkből pedig akármikor tudsz sütni szinte mindent. Legfeljebb a tejet kell megvenned. Még a tejszín is eláll a hűtőben egy-két hónapig.
2010. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Törődök a pénzemmel, nem költök ész nélkül ételre csak akkor sütök valami különlegesebbet vagy akkor költök kicsit többet az ételekre ha valamilyen ünnep van. Ezalatt a karácsonyt a húsvétot értem.
2010. aug. 16. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
nembirom az ilyen zsugori embereket,ne légy az ,ne szord a pénzt,de ez már beteges
2010. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki a s_eggét is pénzzel törli ki, annak megadatik, hogy nyugodtan vegyen 200 forintért ásványvizet, holott mellette 1 méterre van az 50 forintos is.
2010. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs olyan jó dolgom, én is inkább mindig az olcsóbbat veszem meg viszont én amikor ünnepre akarok valami különlegeset is sütni kiadok egy-két száz forinttal többet!És ha egy bizonyos összetevő nincs akciósan akkor nem döntök úgy, hogy inkább mást főzök, hanem megveszem eredeti áron.
2010. aug. 18. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!