Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok YouTube-os Trollokal...

Sok YouTube-os Trollokal találkoztatok YT-n? Valamelyiket az alábbiak közül ismeritej?

Figyelt kérdés
A YouTube-on valamiért sokszor volt olyan hogy több csatornán is szembe futottam ugyanazzal a tollal pedig nem is volt annyira hasonló témájú a 2 csatorna. Az ilyenek egész nap videók alatt trollkodnak? Most csak pár olyat írok le akikkel mostanában szembe futottam bár nem mindenki biztos hogy troll ahol olvastam őket eléggé annak tűntek. Amelyiket láttátok már valahol arra szavazzatok!

2021. febr. 14. 14:42
A kérdező szavazást indított:
Al Capone
Waffe SS
Virag Palma
Pimki
Világ Istene
Paulus Kenzy
Miklós Nagy
3 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy baromságnak tűnik a kérdés csak érdekel hogy milyen gyakran kommentelnek egy videók alá elég gyakran e ahhoz hogy egyet vagy többet itt is felismerjenek.
2021. febr. 14. 14:44
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

világ istenét már láttam

de ezek a komolyabbak

FATEL gyerek

TATA

2 Diplomás

2021. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez most mi a faxom?
2021. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Höhö, ezek közül három is én vagyok... :D
2021. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Melyik 3?
2021. ápr. 24. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!