Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ép nézek egy mlm-es fickó...

Ép nézek egy mlm-es fickó videóját és igaz amit állít?

Figyelt kérdés
Azt mondja mindenkinek érdemes belevágnia egy mlm vállalkozásba mert míg embereket rúgnak ki munkahelyekről vagy vállalkozások mennek csődbe addig ez egy stabil pénzkereset/vállalkozási forma.És most,hogy a covid van ez az egyik legjobb megoldás.De kérdezem én ha embereket rúgnak ki csökken a pénzük tényleg virágozni fog az mlm a fogyasztóik nem érzik meg,az mlm vállalkozók nem érzik meg ami most megy a világban?

2021. febr. 17. 20:43
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
munkahelyeken ép az ellenezője szokott történni. ot azt hitetik el a gyári munkással, hogy ők nem képesek arra hogy valaha mérnökök legyenek
2021. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

@16:38


Szerintem a legtöbb gyári munkás alapjáraton ezt gondolja, nem kell még külön elhitetni velük.

2021. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
69%

#30

Sok fajta MLM cég van, annak sok külön ága és még az ágakon belül is sok fajta vonal. Mindegyik olyanra szervezi a rendezvényeit, amilyenre gondolja.

Vannak olyan rendezvények, ahol a kereseti lehetőséget meg sem említik, vannak ahol csak arról beszélnek és persze vannak, ahol vegyesen.


Aztán még ott van az is, hogy akik elmennek egy-egy ilyen rendezvényre, azok már eleve valamiyen előítélettel mennek oda. Sokan már jó előre eldöntik, hogy miről is szól ez az egész és általában főleg azt hallják meg ott.


Ha te úgy mentél oda, hogy ott milliókkal fognak dobálózni, akkor valószínűleg csak azt hallottad meg, az maradt meg benned. Pedig nagy valószínűséggel ugyanúgy elmondták a jövedelemkiegészítés, vagy a minibálbér, vagy az átlagfizetés lehetőségét is. Ahogy valószínűleg azt is elmondták, hogy akár csak vásárlóként is lehet csatlakozni.


Ha figyeltél, akkor azt is meghallhattad, hogy az MLM-ben nincs -a hagyományos értelemben vett- főnök. Tehát senki sem parancsolhat, senki sem mondhatja meg neked, hogy mit csinálj. Ha számodra nevetségesek ezek a rendezvények, akkor nem muszáj oda elmenni. Ha úgy érzed, hogy a szponzorod csak be akar csapni, akkor nem muszáj egy szót se szólj hozzá soha. Ha akarod, akár azt is megteheted, hogy soha nem beszélsz, soha nem találkozol egyetlen más taggal sem a saját magad alá szervezett csapatodon kívül. Így könnyedén elkerülheted azt, hogy átverjenek, becsapjanak. Ha így is tudod hozni a marketing tervben szereplő elvárásokat, akkor a cég fizetni fog neked jutalékot.

Magát az MLM céget a legkevésbé sem érdekli, hogy voltál-e rendezvényen, beszélsz-e a szponzoraiddal, hány órát dolgozol naponta, hogy nézel ki. Hó végén a program megnézi, hogy mennyi forgalmat generált a csapatod és kiutalja a jutalékot.

2021. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

"@16:38



Szerintem a legtöbb gyári munkás alapjáraton ezt gondolja, nem kell még külön elhitetni velük."


ez mlm esetében is igy van, lásd az itteni válaszokat is

2021. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
"a saját magad alá szervezett csapatodon kívül. " még veluk se muszáj
2021. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

"Pedig nagy valószínűséggel ugyanúgy elmondták a jövedelemkiegészítés, vagy a minibálbér, vagy az átlagfizetés lehetőségét is. Ahogy valószínűleg azt is elmondták, hogy akár csak vásárlóként is lehet csatlakozni."


Bocs, de ez egyáltalán nem életszerű. A legtöbb helyen csak a milliókkal kábítják a jónépet.

2021. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
ez azért nem stimmel mert a milliokhoz apropénzen keresztul vezet az ut
2021. febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
74%

#36

Ezzel már sokszor szembesültem én is. Főleg azok értik félre, akik alkalmazotti fejjel gondolkoznak. Pl. sokszor megkérdezik, hogy mennyi havi jutalékom...a havi fizetéshez hasonlóan. Ebből akarnak következtetést levonni, nem pedig abból, hogy mekkora és milyen a csapatom. Az MLM viszont inkább hasonlít egy vállalkozáshoz, az elején kicsi "fizetés", aztán egyre nagyobb lehet a felépített csapat függvényében.

Én sem úgy csatlakoztam, hogy első hónaptól kezdve milliókat fogok keresni, hanem kitűztem egy célt, hogy mondjuk 5 év múlva kb. mennyit szeretnék.


Végülis miért is ne, bemásolom ide a első év havi jutalékaimat (forintban). Ez már régen volt:

2,457

32,950

78,897

54,840

74,363

142,757

159,814

155,361

181,995

162,171

42,244

32,531

199,949

247,549


Ez így nyilván elég gyatra "fizetés" lenne egy teljes munkaidős munkahelyhez képest. De nem is tettem bele napi 8 órát, inkább csak próbálkozás volt az első év. Aki komolyabban odateszi magát, az nyilván gyorsabban tud haladni.

2021. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
85%
igen aki nem vállalkozo annak fogalma sincs. egy vállalkozo gyakran milliokat fektet be s évekig nulla a fizetése, vagy akár vesztességes
2021. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
64%

MLM-et (konkrétan flp-t) egyszer láttam működni: a fodrászom használja a cuccot az üzletében, és meg is vásárolható nála.

Maga alá max öt embert ha beszervezett.

Nagyon hisz a cuccokban, a vitamintól a deón át a mosóporig minden flp, és elmondása alapján az eladásokkal befolyó pénzből a saját fogyasztását pont ki tudja fizetni.

Tehát ja: a balatoni nyaralást se abból fizetni, hanem a sima munkájából.

De nem nyomul vele, tudja, hogy engem nem érdekel.

Ellenben a nuskines kozmetikuscsaj belebukott.

(A fodrásztól vette az ötletet)

Nagyon erőszakosan nyomta a marketinget, nem fogadott el nemet, stb. Két alkalom után, ami ilyen hittérítősre sikerült, nem mentem többet 15év után.

Majd 20 év után belebukott ebbe. Nem csak a nu skinbe, hanem a kenyéradó szakmájába is.

2021. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!