Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érdemes élni?

Miért érdemes élni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Ki mondta, hogy érdemes?
2021. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 soma9111 válasza:

Család.

Egyébként én is minden nap fel teszem magamba ezt a kérdést :(

2021. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Senki, de azt is mondják egyesek, hogy ne menekülj öngyilkosságba, de amikor azt kérdezed, miért ne, arra elég közhelyes válaszokat adnak.
2021. febr. 18. 13:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok értelme nincs. Viszont szerintem nem véletlenül vagyunk itt. Nem tudom sehogy se elképzelni hogy a nagy büdös semmiből lesz valami csak úgy. Én attól félek megölöm magam aztán létezik a karma és fogyatékoskent jövök vissza. Ez van ettől félek nagyon.
2021. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Láss, tapasztalj.

Más nem nagyon.

Utazgatni a legjobb.

Aztán lehet szaporodni is és amit tapasztaltál átadhatod az utódoknak.

Amúgy nem tudom.

Én szeretek élni.

Jókat enni, inni szeretkezni.

Vagy megnézni egy jó fílmet.

Sétálni stb.

2021. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdemes élni? Bazki, ha már itt vagy, akkor szerinted érdemesebb meghalni? Frászt! Ha már egyszer megkaptuk a lehetőséget, tegyünk bele az életünkbe mindent, amit lehet. Vigyázat, nem anyagiakra gondolok! Tudom, nehéznek látszik, hiszen mindenért először nekünk kell tennünk, és csak utána kapjuk meg az ellenértéket, ha egyáltalán megkapjuk. De ez a dolgok rendje.
2021. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miert erdemes? Mert sosem tudhatod mit hoz a kovetkezo masodperc :) Tok izgalmas, hogy mi tortenik ...
2021. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!