Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ennek a tárgynak a neve?...

Mi ennek a tárgynak a neve? Homokóra szerű, de mégsem az (bővebben lent).

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban régen sok helyen lehetett venni olyan homokóra szerű izét, hogy egy képkeretben, két üveglap között volt színes homok, színes vízben. Egy állványon állt, azon el lehetett forgatni, és ahogy lehullott lassan a homok, az olyan megnyugtató volt.

Ha lehetne még kapni ilyet, vennék, de nem tudom, hogyan keressek rá, mert eddig akármit írtam be a keresőbe, normál homokórákat dobott ki.


2021. febr. 18. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudjuk hány éves vagy, és mikor volt a gyerekkorod, de a lávalámpa is hasonló.
2021. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2021. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Nem írtam ki a korom, mert szerintem a tárgy leírásában van a lényeg, nem a korszakban. Valóban hasonló a lávalámpa (ezt én is ismerem), de nem azt kerestem, ez homok, egy képkeretben.


#2 Pontosan ez az, nagyon köszönöm!!

2021. febr. 19. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!