Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szó szerint...

Miért van az, hogy szó szerint irigyes vagyok a szerelmesekre?

Figyelt kérdés

Mindig mikor meglátok egy szép párt, akkor valamiért annyira idegesit hogy annak a fiúnak ilyen szép barátnője van.


Nekem is van barátnőm, és tényleg nagyon imádom, csak az a baj hogy távkapcsolatba vagyunk.


Rendesen a lányok úgy néznek ki mint a modellek a barátnőm is gyönyörű, de valamiért az annyira tud idegesíteni, hogy a fiuknak olyan szép barátnőjük van.


Azoknak a fiúknak hogy lehet olyan szép barátnőjük? Külső miatt?


2021. febr. 19. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy imádod a barátnődet. Később pedig azt hogy gyönyörű. Akkor mire vágysz még? Arra, hogy a közeledben legyen? Az nem megoldás, hogy ha a hegy nem megy Mohamednek, akkor Mohamed menjen a hegynek?

Ha Téged látnak vele, talán Téged is irigyel valaki. Törődj inkább a magadéval és lenyugszol.

2021. febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Magyar csajokról beszélünk? 160 centivel nehezen modellek
2021. febr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van egyáltalán barátnőd?
2021. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert az gondolod téged is megillet, vagy mert látod nekik fizikailag van és tudtak szerezni, vagy őket a csaj valószínű a külsejük miatt, te meg irigyled őket mert nem kevesebbnek érted magad, azt gondol ezek dolgok téged is megilletnek mert nem kükönbek nálad. De női szemszögből igen is van különbsék nem akárhogyan. Még mindig ők választanak!
2021. febr. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4# de hogyha a külsőre mennek, akkor ha én is kigyúrnám magam, akkor én megtudnám közelíteni a fiúkat?


Ja, amúgy én a hajam soha nem állítom be, így szóval lehet egy kicsit homisan nézek ki, de már volt mikor mondták hogy helyes vagyok, csak nem szép lányok☹(a barátnőmön kívül)

2021. febr. 20. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!