Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor lesz a Telenor-nak...

Most akkor lesz a Telenor-nak új neve májustól?

Figyelt kérdés
[link] ezt az egy cikket találtam ami részben állítja, hogy nem fog de egyéb nagyobb hírportál erről egy szót sem ejtett (csak arról, hogy nevet vált), sőt még a Telenor sajtóközleményes oldalán sincs erről semmiféle hír

2021. febr. 20. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha névváltás lesz; akkor majd úgyis kiderül szerintem. Mert tehát pl közölni kell reklámban a vevőkkel, hogy ez ugyanaz a márka, csak más néven; vagy annak az utódja. Tehát így valahogy közölni kell a vevők felé, hogy most ez az. Tehát,hogyha változás lesz; akkor hallani fogod;meg szerintem tuti az ügyfeleknek is majd küldenek tájékoztatót.
2021. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*szal vagy sms-t, vagy e-mailt, vagy valami papírformásat kapni fognak szerintem.
2021. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És szerinted idén fog váltani a cikk ellenére?
2021. febr. 21. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem. Megvásárlásra került a Telenor márkanév (határozott időre) , így addig biztosan nem lesz név váltás.
2021. ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!