Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell ezt csinálni iPhoneon?

Hogy kell ezt csinálni iPhoneon?

Figyelt kérdés

iMovie-ba vannak megvágva videók és nem tudom szerkeszteni, mert azt írja, hogy letöltés alatt ál az iCloudból.

De, hogy kell onnan letölteni?



2021. febr. 21. 08:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem régebb csinált olyat az iphoneom, hogy a régebbi képeket vagy videókat nem tudtam szerkeszteni, esetleg homályosak voltak addig, amíg internethez nem jutottam, gondolom ehhez köze volt annak, hogy az icloudban tárolta őket a telefonom. Ezt úgy értem, hogy bármit tárolsz az icloudban, ha egy ideig nem nyitod meg, úgymond újra le kell tölteni azt, ami egyébként is alapból megvan a telefonon. Tudom, egy kicsit bonyolult, de aki iphonet használ, az gondolom, érti. Nekem ez már rég ki van kapcsolva, szóval a fotóimat, videóimat már nem tárolom az icloudban, azóta nem is volt ilyen problémám.


A te megoldásod az lehet, hogy vársz, amíg újra le nem le nem tölti a videót a telefon. Hogy meddig fog tartani, attól függ, milyen hosszú a videó, és mennyi tárhelyed van még.

2021. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!