Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok, és majd...

18 éves vagyok, és majd Hollandiában, Belgiumban, vagy Luxemburgban szeretnék dolgozni később, és szerintetek ez össze jöhet? Nem tudom még mit dolgozhatnek ott, de egyáltalán van rá esély? Albérletek? Vagy munka terén?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán, a mai világban szinte bárhol élhetsz.
2021. febr. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?

Persze ez nagyon sok mindentől függ. Ha adnál pár infót?

Egyetemre jársz-e, van mostani munkád stb.

A nulláról nem tudsz kimenni, kell lennie elegendő pénzednek az albérletre + az első hónapokra. Meg ugye munkát sem egyszerű találni. Nyelvtudás kell + szerintem nem az érettségi végzettségű fiatalkorúakat fogják először felvenni.

2021. febr. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Jelenleg még középsuliba járok, most fogok érettségizni, egyetemet még nem tudom, még egy évem van hátra érettségi után


#1 Ohh, értem, csak olvastam cikkeket hogy "semmi esély most már albérletet találni stb."

2021. febr. 22. 12:35
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Most éppen, hogy nagyob eséllyel találsz albérletet, mert sokkal kevesebb külföldi van az egyes országokban. Munka is csak a turizmus kategóriában nehézkes, a legtöbb üzlet jobban működik, mint valaha (ecommerce, IT stb.)
2021. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Luxemburgban a pandémia ellenére is hatalmasat nöttek az albérlet àrak. A nagy kereslet felnyomja az àrat. A fövàrosban 1 szobàs lakàs màr nincs 1500 euro alatt.
2021. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!