Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire való a szemöldök?

Mire való a szemöldök?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 01:12
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Arra hogy ne nézzen ki félelmetesen az ember,biztos már te is láttál olyant akinek hiányzott.Régen egyik fiúhaverom kiszedte magának teljesen,nem volt meleg,csak azt hitte vicces lesz ha meglátják,de nem úgy sült el,ahogy várta,nem nevettek rajta,hanem inkább elszörnyülködött mindenki.
2021. febr. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de ha az lenne a megszokott, hogy senkinek sincs, akkor teljesen normális lenne, hogy nincs és ezért senki nem tartaná rondának a másikat amiért nincs szemoldoke...
2021. febr. 25. 01:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valójában a homlokunkról lefolyó izzadság elvezetésére szolgál, így nem folyik a szemünkbe.
2021. febr. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Néhány testrészt kivéve mindegyiknek van egy nagyon fontos szerepe, fuknciója. Amelyeknek nincs, azok lassan eltűnnek, pl. bölcsességfogak, vakbél, farokcsont, lábainkon lévő kisujjak. Ezek mind tökéletes bizonyítékok az evolúcióra. Ezek sokszor problémát is okoznak, mivel a jelenlegi testünkkel alig kompatibilisek.
2021. febr. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
2.:Igen,ha mindenki alapból úgy születne meg,vagy az lenne a természetes hogy kiszedetnék és senkinek nem lenne,akkor igen.De nem ilyen világban élünk.
2021. febr. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

5

Ez logikátlan. A szemöldök azért alakult ki, hogy ne nézzünk ki hülyén?

2021. febr. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
6.:Nem ez a fő oka,én is tudom hogy mi a fő oka,de azt is tudtam hogy az eredeti okát úgyis leírja valaki,amit meg én írtam,azt nem biztos,ezért választottam ezt az okot.Most ha én leírom a fő okot,akkor másnak már valami mást kell leírnia,ha nem szeretné ugyanazt,mivel nem lenne sok értelme,ha már egyszer úgy is elolvasta a kérdező,minek olvasná el ugyanazt a funkcióját más szavakkal,ha a válaszra a lényeg már megvan.Így már logikus?
2021. febr. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szükséges megmagyaráznod, a legtöbb ember nincs tisztában a teste működésével. :)
2021. febr. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8.:Szerintem többen lehetnek azok,akik tisztában vannak a testük funkciójával,mint pl. azok akik a viselkedésükkel lennének tisztában.
2021. febr. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!