Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A dpd fel hív ha hozzák a...

A dpd fel hív ha hozzák a csomagot??

Figyelt kérdés

Rendeltem egy csomagot amit ők hoznak elvileg ki.A munkahelyem címét adtam meg ahonnan ki tudok menni pár perce,de viszont nem ülhetek egész nap az ablakba hogy mikor jön a csomag.

Elsőnek hozzák ők a csomagom eddig mindig a GLS hozta, ezért nem tudom hogy itt mi a megszokott.

Előre is köszönöm a válaszokat



2021. febr. 26. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Még szép.
2021. febr. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedve hiv, ha nincs akkor nem.
2021. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Futárfüggő. Ha van ideje (vagy ha nem talál a címen), akkor felhív, de ha nem muszáj, nem hivogatják az ügyfelet. Érthető is, gondolj bele, 150-200 címnél, ha mindenkit felhívna, éjfélkor sem érne oda a címekre :)
2021. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jogos amit mondasz,egyet is értek vele. Csak megszoktam hogy a GLS mindig hív, aztán itt nem tudom nagyon hogy működnek a dolgok a dpdnel.

Köszönöm mindenki válaszát♡

2021. febr. 26. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A GLS sem MINDIG hív. Csak hozzád olyan futár jár, aki valamiért téged mindig felhív :)


(egy futár)

2021. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ohh így már értem.Ezek szerint akkor csak szerencsém volt mindig:)

És azt valaki tudja hogy aznap amikor jön a csomag kapok valamilyen jelzést,hogy ma szállítják ki?

2021. febr. 26. 23:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

a feladótól függ, hogy kapsz-e értesítést.


Ha e-mailben kapsz csomagszámot, azzal tök jól nyomon lehet követni a futárcég oldalán keresztül (felvették a csomagot, bevitték, lehozták, futárodnál van, esetleg melyik nap viszi).

Más cégek (az esetek 90%-ban) már sms szolgáltatást is kér, vagyis kapsz egy üzenetet telefonra, hogy "csomagodat ma szállítjuk ki xx utánvéttel, 7:00 és 10:00 óra között, a futár száma 06301234567"


Ezt sohasem a futár küldi, ez egy automatikus üzenetet, akár a rendelés visszaigazoló e-mail.


Vannak olyan feladók, akik még azt is megüzenik hogy "mi a futár anyja neve és TAJ száma" (ha-ha-ha), de van olyan feladó is, akitől csak felveszi a futi az csomagot, esetleg valamelyik megadott elérhetőségeden megjelenik, hogy "csomagod úton van", aztán egyszer csak 1-3 nap múlva csenget a futár. Se sms, se semmi nem volt előtte. De ez a ritkábbik eset, 10-ből 1 ilyen cím van.

2021. febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!