Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 kérdés. A "holmibolt" vagy...

2 kérdés. A "holmibolt" vagy az "ugyismegveszel" mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 22:55
 1/4 anonim válasza:
100%

A holmibolt rossz hírnevű, van kifejezetten 'holmibolt károsultjai' nevű csoport facebookon, olvasgasd.

Egyáltalán nem ajánlom. A másik üzletet nem ismerem, de ilyen névvel nem tűnik megbízhatónak ez sem.

2021. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebay-rol meg Alirol dropshippinggel rendelt kinai hulladekot arul mind a ketto.
2021. febr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Èn is rendeltem egy e rollert, de már bánom ! Soha többet nem rendelek az oldalról ! Ès senki se tegye! Hogy mièrt ? 2 indokom is van rá !


1: Nincs telefonszám ahol el tudod őket èrni !

2: 30 nap míg válaszolnak a kèrdèsedre (e-mail) Az biztos nem fogom hagyni őket ! Feljelentem !!!!!! Akár mennyi pènzembe is kerül ! 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

2023. jún. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rendelés után kerestem rá erre az oldalra, vagyis a véleményekre. Napokig nem történt semmi, már kezdtem megijedni, a bankomat is felhívtam, hogy ők vissza tudják-e a hívni az átutalást. Azt mondták, van ilyen lehetőség, írásban kell kérni, de azért várjunk még ezzel, nem sok idő telt el.

Gondoltam, nem vészes tanulópénz egyébként, 7 ezer ft, túl lehet élni.

Na de megjött a csomag.

2 hét telt el, nem ajánlom egyébként őket, tényleg több sebből vérzik.

Már több nap eltelt, és a státusz nem változott, azt gondoltam, összesen 1-2 nap lesz az egész, és már meg is érkezik. Főleg mert olyasmit rendeltem, ami kellett volna az adott hétvégére, és 4 nap volt addig. Direkt nem vettem meg a városban, mert rengeteg helyről rendelek, és 4 nap alatt minden, de minden megérkezik. Sőt, egy csomó dolog 2 nap alatt itt van. Na szóval írtam nekik 3x, egy szóra nem méltattak. Semmi válasz. Érdeklődtem, hogy fel fogják valaha adni, vagy vegyem meg inkább máshol. Az, hogy a csomagolva státuszhoz is kellett 1 hét, nekem gyanús, hogy ők is csak a megrendelés után szerzik be valahonnan. Aztán mikor "csomagolva" lett, és állítólag jelezték a postának, hogy csomag lesz, még onnan is kellett 1 hét, mire a posta felvette. Ez is nagyon fura, mert a posta másnap ki szokta szállítani, amiről ilyen üzenetet kapok.

A minőségével nincs gond, viszont rohadtul nem ilyen színt rendeltem. Dühös voltam, mivel nem véletlenül lehet színt választani. Megint írtam, és csodák csodájára most válaszoltak. Fotózzam le, küldjem el nekik. Hagytam a francba. Gondolom az jött volna, hogy küldjem vissza saját költségemen, a talált vélemények alapján pedig soha többé nem látom a pénzem. Ja, és beleírta a nagyokos, hogy "egyébként rosszul tudja, 30 napunk van válaszolni, nézzen utána jobban!"

Ez miféle válaszlevél egy szolgáltató cégtől, mi ez a gyerekes stílus? Nevetséges. Tanultam belőle, semmi ilyen típusú oldalról nem rendelek többé.

2023. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!