Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van értelme az életemnek?

Van értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban érzem úgy, hogy nincs értelme az életemnek, az életem semelyik területén nem sikerült megálljam a helyem. Egyetem is nagyon nagyon nehezen megy, pedig ezt szerettem volna tanulni, de nem látom, hogy valaha is befejezném, annyi stresszt okoz, barátaimmal megszakítottam a kapcsolatot, mert úgy éreztem nem tudok hozzá tenni a barátságunkhoz és nem akartam, hogy kolonc legyek a nyakukon, azóta nem keresnek, nagy bunkónak hisznek és igazuk is van. Szép sem vagyok, sem igazán okos, egyre inkább azt érzem, hogy nincs helyem ebben a világban, nem vagyok életrevaló(ahogy apám szokta mondani), miért kellene tovább éljek? Egyre több és több bánat ér, és érzem, hogy a lelkem nem bírja.

2021. febr. 27. 23:33
 1/2 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Először is próbálj egy kicsit lazítani,foglalkozz most egy kicsit magaddal ,csináld most azt ami a legnagyobb örömmel tölt el,például egy könyv elolvasása,túrázás,zenélés vagy táncolás. Utána keress magadnak egy élet célt amit véghez szeretnél vinni.Bármennyire is álomszerű próbálj arra fókuszálni.Kezdj el sportolni,például futni.Ettől nemcsak jól fogsz kinézni hanem még önbizalmat is fog neked adni.És ami a legfontosabb ne foglalkozz mások véleményével,és keress egy embert akiben megbízol és kitudod önteni neki a szívedet.Az nem igaz hogy nem vagy életrevaló.Mindenki életrevaló.Sose érezd azt hogy már késő.Mindig lesz kiút és ha úgy érzed hogy nem ,akkor törj kiutat.

Sok sikert kívánok neked!☺️

2021. febr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Szerintem gondold at, hogy mitol erezned ugy, hogy elni akarsz. Attol, hogy kibekulsz a barataiddal, vagy attol, ha befejezed az egyetemet? Minden ember eletenek van ertelme csak meg kell talani. Sok szerencset <3
2021. febr. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!