Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet kikerülni a pszichi...

Hogy lehet kikerülni a pszichiatriabol?

Figyelt kérdés
Nem biztos ,de azt gondolom hogy bizonyos embereket ramkuldenek. Hogy megrontsanak, hogy tönkretegyenek. Szinte az osszes faszi aki szokatlan módon furcsán viselkedik vagy viselkedett velem az vagy a sürgősségin dolgozik vagy a kórházban dolgozik az anyja. Mármint a pszichiàtriàn, vagy alapból egy állítólagos beteg, aki mindig ott van. Segitsetek kérlek... Ja és ez nem vicc
2021. febr. 28. 06:17
 1/6 anonim válasza:
Tehat igazabol az a problema hogy miert tortenik ez veled? Ha igen akkor sajnalom, de en nem tudok segiteni, viszont ez tenyleg furcsa. Szerintem beszelj rola a szuleiddel. 🤷‍♀️
2021. febr. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A furcsán viselkedő embereket le kell tiltani a csába. Ignorálni, tiltani, elköszönni tőlük, nem beszélgetni velük.
2021. febr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiszöksz az ablakon.
2021. febr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te egy kicsit pranoid skizofrén? Mert akkor lehet pont ott a helyed.
2021. febr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sem én, sem a családom bármely tagja nem dolgozik mégcsak kórház közelében sem, privi? 😁 27/F
2021. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet azért csinálják, hogy bekeruljek...fogalmam sincs. Hozzáteszem voltam ott többször is, de tényleg már nem tudom kiben bízzak.
2021. márc. 3. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!