Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A híres embereknek hogyan nem...

A híres embereknek hogyan nem foglalt soha az insta nevük?

Figyelt kérdés
Gondolok itt híres színészekre, énekesekre, akiknek átlagos nevük van.. hogyhogy mindnek a teljes neve van beírva felhasználónév helyére? hogyhogy nem foglalt az soha? Remélem értitek mit próbálok kérdezni xd

2021. márc. 1. 05:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Foglalt valamilyen változatban. Gyakran találkozom ilyennel, ha a keresőjébe beírok egy nevet. Legyen mondjuk Mia Morgenstein. Ezt per has találtam ki. Fogalmam sincs, van-e ilyen híresség. Beírtam az instába, és több találat is van erre a névre.

Az egyikben aláhúzás van, a másikban egy pont, egy következő végén szám szerepel stb.

2021. márc. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az lehet a válasz, hogy a menedzsmentjük már az új felület indulásakor regisztrálta őket, hogy a kezdetektől megtalálhatóak legyenek rajta.
2021. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat!
2021. márc. 7. 04:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!