Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most kitalálták hogy nem lesz...

Most kitalálták hogy nem lesz rajt a védettséget igazoló papíron a vakcina típusa.. Tényleg nem lehet majd így külföldre utazni?

Figyelt kérdés
Állítólag az uniós országok csak azt fogadják el amin rajta van... Most ezt tényleg teljesen gátolja a külföldi utakat majd??? vagy változni fog még?

2021. márc. 1. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Most megy az izmozás erről.

Az EU próbál bekeményíteni, Magyarország meg ködösít.

Majd kiderül, melyikük az erősebb.

2021. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Minek akarsz utazgatni? Magyarország már nem is elég, vagy mi? Talán nem kéne ilyen telhetetlennek lenni, az utazgatás nem alapjog és pont.
2021. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 miért ne utazhatnék? :D nekem az a fő dolog ami boldogít... és igen,nem jó nekem Magyarország,talán gond lenne?
2021. márc. 1. 22:51
 4/5 anonim válasza:
Az én igazolványomom csak annyi van, hogy x hónapig érvényes, de semmi más. Bár egyelőre semmit sem ér
2021. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utazni most is lehet a legtöbb országba, ha van teszted. Aki nem akar oltatni, azt nem fogja a teszt ára visszatartani.Több típust is elfogadnak.
2021. máj. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!