Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » T.i mit csináltok ezekben a...

T.i mit csináltok ezekben a nehéz időkben?

Figyelt kérdés
Leginkább azokhoz szólnék, akik elvesztették a munkahelyüket úgy ,mint én .. Keresek keresek de nem találok, vagyis találok de nem vagyok se orvos, se tanár se semmi ilyen ... Egyetlen egy munkát találtam, kórházban takarítónő, el is mentem , de nem bírtam az ott látottakat, minden tiszteletem azé aki ilyen helyen dolgozik ... Ti mit tesztek? Mivel foglaljatok el magatokat? 4 hónapja hogy munkanélküli vagyok ... Semmilyen támogatást nem kapok .. 19 éves lány :)

2021. márc. 3. 06:48
 1/9 A kérdező kommentje:

*Ti


Nem engedte feltenni simán a kérdést, azért van egy pont közötte ! :)

2021. márc. 3. 06:49
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én angolul tanulok, és edzem magam. Minimál stílusban élek a tartalékaimból, és várom a fejleményeket. Nem a munka lesz a legnagyobb bajunk hamarosan.
2021. márc. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Én kerestem egy olyan szakmát, amiben könnyű lesz elhelyezkedni - és amit többé-kevésbé szívesen csinálok.

Elkezdtem egy két éves oktatást, a munkanélküli központ fizeti, plusz kapok mellé tőlük annyi pénzt, amiből szűkösen ugyan, de meg tudok élni.

Talán nem is kell említenem, Európában, nem ott a Balkánon, Magyarországon. Ott valószínűleg már éhen haltam volna, ha az állam szociális támogatására várok.

Jó, kivéve, ha mondjuk Mészárosnak hívnának, mert akkor csak röhögnék rajtatok, hogy még ezekben az ínséges időkben is hagyjátok, hogy kizsigereljenek benneteket, ahelyett, hogy az utcára vonulnátok és lámpavasra húznátok minden tolvajt.

2021. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ertjuk, rohogsz rajtunk mert nem huzzuk lampavasra. Te meg elmenekultel inkabb, logikus 🙉
2021. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hiszen birkák között hiába lennék vezérürü, ha ti csak bégettek.

Ó, és majd elfelejtettem, nyafogtok is folyamatosan.

Én feltaláltam magam, és megoldottam a problémát. Nincs okom nyafogni, nincs okom panaszkodni, és innen a távolból figyelem, hogy mit engedtek még, hogy ellopjanak tőletek.

2021. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4es, 5os nem értem 🤨ki röhög itt? És ki engedi hogy lopjanak tőle ????🤨🤨🤨 Mivan??? Ez most komoly?
2021. márc. 3. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
5 Gondolom anyadek nem itt bégetnek 😁
2021. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem bizony. Már meghaltak. Örülsz?
2021. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én próbálok minél több munkára jelentkezni és addig is hasznosan tölteni az időm szóval sokat olvasok.
2021. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!