Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor kerül ki a magyar...

Mikor kerül ki a magyar fordítása a Rick Riordan Apollón próbái második részének?😅

Figyelt kérdés
Az első könyvet tavaly fordították le pedig eredetileg 2016-os könyv és nem tudom mikor jön a második rész magyarul. Az első rész címe: Az elrejtett orákulum
2021. márc. 3. 12:43
 1/6 anonim válasza:
100%

Az az igazság hogy nem kapkodják el a fordítást. Szerintem még kell pár év hogy mindet lefordítsák főleg, hogy az utolsó rész a Tower of Nero csak ősszel jött ki angolul.

De ha jól megy az angol akkor javaslom olvasd el eredeti nyelven a könyveket, mert úgy már neten is megtalálhatod az összeset. Egyáltalán nem nehéz a nyelvezete, és én pedig nem vagyok valami nagy angolos.😅

2021. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi lehet megpróbálkozom az angollal😅
2021. márc. 10. 07:47
 3/6 anonim válasza:
100%
Ha szeretnéd szívesen átküldöm az angol könyveket.😊
2021. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia, annak örülnék köszi😊😊
2021. márc. 20. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nyáron meg fog jelenni.


[link]

2021. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 köszi😄😃
2021. márc. 30. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!