Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi rá az esély, hogy így...

Mennyi rá az esély, hogy így felvegyenek a pécsi Nagy Lajos Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Az írásbelin 77 pontot értem el(38 matek, 39 magyar). Biosz-kémiára jelentkeztem és általánosra. A biosz szóbelin 20/10-15 körül értem el szerintem, de még nincsenek pontos eredmények. Az általános szóbelin pedig szerintem 20-25 pontot kapok. A jegyeimmel pedig maximum pontot vagyis 50-et viszek. Ez így a biosz-kémia tagozaton kb. 157-167 pont a 200-ból, az általános tagozaton szintúgy. Érdekelne, hogy így mennyi esélyem van bekerülni.

2021. márc. 6. 02:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

50% hogy felvesznek.

50% hogy nem.

2021. márc. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.
2021. márc. 6. 03:12
 3/15 anonim válasza:

Szia, szerintem az általános oké, biokém határeset.

Próbáld ki a linken a kalkulátort.

[link]

2021. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Bocsi, de te 14 évesen hajnali 2-3-kor írsz?!?!
2021. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az 157 és a 167 között azért az a 10 pont különbség elég sok. 167-tel valószínűleg felvesznek biosz-kémiára a 157-tel viszont elég necces, az általánoson szerintem tuti bent vagy
2021. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

4/5 Vannak olyan napok, amikor az ember képtelen elaludni. Nálam szinte mindegyik nap ilyen. Éjszakai bagolynak születtem. <:

2021. márc. 6. 22:38
 7/15 anonim válasza:
0%

3-as voltam

Tényleg ne haragudj, de lehet, hogy ez a te korodban inkább alvászavar, és kezelhető lenne. A 8 órás sulikezdés nincs és nem lesz erre tekintettel sajnos.

Mindenesetre le a kalappal, hogy így ilyen jó eredményed van! Remélem, sikerül bejutnod.

2021. márc. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 Én is ilyen voltam 14 évesen és a legtöbb osztálytársam is. Mindig éjszaka voltak a legjobbak a beszélgetések.
2021. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Mikor tud aludni, aki ilyen? Délután? Persze működhet ez is, de nem fáradt?

Nagyon fura, mert akit én ismerek, éjjel alszik (mondjuk mi a családban nem tartjuk magunknál a mobilt éjjelre).

2021. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 igen általában ha nagyon fáradt vagyok akkor délután bepótolom és alszok 1-2 órát. Alapból lehet hogy jó megoldásnak tűnik hogyha fáradt vagyok délután akkor valahogy húzzam ki estig alvás nélkül de ha ez sikerül akkor este már megint nem tudok elaludni hiába voltam egész délután fáradt. Másik megoldás hogy most amúgy is online oktatás van szóval mivel nem minden nap van reggel 8-9kor online órám ezért tudok egy kicsit tovább aludni és így nem vagyok fáradt. Az évek alatt hozzászoktam a kb 4 óra alváshoz szóval nekem már az is tök pihentető ha hétköznap tudok 6 órát aludni. Amúgy meg hétvégén általában későn kelek, volt olyan hogy simán aludtam 16 órát is úgy hogy előtte nem éreztem magam kifejezetten fáradtnak.
2021. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!