Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges vagy...

Szerintetek lehetséges vagy már van esetleg?

Figyelt kérdés
Kivancsi lennék hogy van e olyan szerkezet vagy létre lehetne hozni egy olyan szerkezetet ami kb olyan mint a kívűlálló című film ben , amibe bele nézel és az adott nyelv amit tudni akarsz rögzül az agyadban vagy ez nem is tudom hogy kéne írni , pl ha angolul akarok tudni akkor ez a szerkezet lehetővé teszi hogy mindent tudjak angolul ,tehát anya nyelvi szinten tudjak beszélni Angolul úgy hogy közben nem felejtek el beszélni a saját anyanyelvemen? Nagyjából tudok Angolul de nem tudok mondatokat össze rakni, nem tudok beszélni angolul, sokat felejtettem pedig még általános suliban 5ös voltam Angolbol, le tudtam fordítani Magyar ra teljes mondatokat de már nem megy mert már nem vagyok sulis kb 8 éve, és nem foglalkozok az Angol nyelv tanulásával , jó lenne egy olyan szerkezet ami bele égeti az agyamba az Angol nyelvet vagy bármilyen nyelvet amin éppen beszélni akarok,és ez a gép lehetővé tenné nekem pillanatok alatt.

2021. márc. 6. 04:26
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg jó lenne egy ilyen szerkezet. Belenéznél, és (talán) megtanulnál magyarul.
2021. márc. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tolmácsgép már régóta van, de nem éget bele az agyadba semmit.
2021. márc. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek az elsővel. Borzalmasan írsz magyarul is. Nem csak a helyesírásoddal van gond.
2021. márc. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdekes más el tudja olvasni amit írok , na ki nem tud Magyarul? Bunkó parasztok, kötekedni azt tudtok látom.
2021. márc. 6. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki itt a bunkó paraszt?

Mit lehet válaszolni egy hülyén megírt hülye kérdésre?

2021. márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Esetleg ha nem tudsz normálisan válaszolni , csak cikizni meg ócsárolni tudsz, ne is válaszolj, az emberek többsége nem is ír helyesen, még sem szólogatnak be neki mert helytelenűl ír, főleg hogy telefont használnak az emberek 0-24 ben és csak írnak nem törődve a helyes írási hibákkal , pl ha be szólsz másnak mert fogyatékkal él nem tud helyesen írni az azt jelzi hogy bunkó modortalan parszt vagy, aki mindenkiben meg találja a hibát csak saját magában nem mert saját magát tökéletesnek tartja mint egy egoista bunkó paraszt, könnyű mást fikázni gúnyolni igaz? Mielőtt valakinek be szólsz előbb a saját házad tájékán sepregess.
2021. márc. 11. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!