Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok fel venni kölcsön...

Hogyan tudok fel venni kölcsönt ha nincs munkahelyem de van jövedelmem mert rokkant vagyok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
29%
szerintem erre csak a provident meg társai tolvajbandák adnak bármint is 200%os THMmel
2021. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért ez több dologtól függ.

Milyen betegséggel százalékoltak le? (Tudniillik pl. ha egy rákbeteget leszázalékolnak, és meggyógyul,akkor öt év után visszaminősítik. Azaz megszűnik a rokkantság)Az is számít, hogy mennyi munkaviszonnyal lettél rokkant? Mennyi így jövedelmed? Megtörtént-e már a komplex minősítésed, és ott milyen besorolást kaptál? Ezekre nem én vagyok kíváncsi, hanem ilyeneket is néznek kölcsönfelvétel esetén.

Komplex minősítésről itt olvashatsz:

[link]

Ha van kérdésed, kérdezz nyugodtan.

2021. márc. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!