Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, ha mérges leszek,...

Normális, ha mérges leszek, ha valaki leszólja egy kedvenc filmemet?

Figyelt kérdés

Főleg ha azt mondják pl. hogy "ez szar" "nézhetetlen" vagy "nem érdemes erre időt pocsékolni".

De nem idegbeteg leszek vagy inzultálni kezdem az illetőt, de lehet egy hétig nem beszélnék vele.


2021. márc. 6. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja, elegge tulreagalod, mondjuk en orulnek is neki, ha egy ilyen ember nem szolna hozzam. lol
2021. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semniképpen sem normális.
2021. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem normális ha így reagálsz rá.Engem is zavar,ha valaki lefikáz egy komoly filmet,és helyette olyan divatfilmeket mondd,amik gyerekeknek meg tinédzsereknek valóak.De nem szólok rá semmit,ráhagyom,mert látom hogy fikarcnyit se kapiskálja a filmeket.Magyarul csak nézi,de nem látja.
2021. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
Nem, nem normàlis, bàr neked annak tűnhet.
2021. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Hulyeseg a kerdes is
2021. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valamennyire átérzem, éppen ezért nem szoktam fikázni olyan filmeket, amikről tudom, hogy a másik kedveli

De egyszerűen csak engedd el, lehet, éppen ez a céljuk vele, hogy felhúzzanak

2021. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kedvenc filmedet, könyvedet, médiádat, nődet, pasidat nem kell, legalább is nem kötelező megosztani másokkal. Ha nem teszed, akkor nem fognak rá negatívan reagálni.
2022. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!