Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szlovák nők pofozkodósok??

Szlovák nők pofozkodósok??

Figyelt kérdés
Több helyről is hallottam. 2 éve 2019 nyarán nővéremék voltak Miskolctapolcán. Ahol egy kisebb hotelbe voltak, mellettük egy szlovák család volt. Szombat esti buli után mikor visszamentek a szállásra picit még hangosabbak voltak a kelleténél de mielőtt rájuk szóltak volna elcsendesedtek. Másnap reggel a szomszéd szlovák nő kopogtatott, a nővérem ajtót nyitott. A szlovák nő pedig minden átmenet nélkül felpofozta majd elviharzott

2021. márc. 7. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem hallottam még ilyenről. Személyesen nem volt dolgom szlovák nőkkel, szóval tapasztalatom nincs.
2021. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ezen most jól nevettem. Nem tudom mi lehetett az oka hogy pofonvágta, de nem jellemzö ránk/rájuk. (Szlovákiai magyar)
2021. márc. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

#2

Jó Neked! Én az ilyeneken nem tudok nevetni. Legfeljebb mérgelődni...


Kedves Kérdező!

Egy kérdés: ugye még gyermekkorú vagy?

Ha már nem, akkor egy jó tanács: ha bárki, bárhol IQ tesztet akarna Veled kitöltetni, ne vállald! A saját érdekedben...

2021. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Részben én is szlovák vagyok. Eddig nem pofoztam fel senkit, pedig volt, aki megérdemelte volna. :D


37/N

2021. ápr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Éppen pechetek volt. Azért írom ezt, mert évtizedeken át köztük éltem, velük jártam iskolába, barátaim, barátnőim (a szó nemes értelmében) vannak köztük.

Akadhat harcias köztük, de nem jellemző.

2021. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyukám szlovák ő eléggé harcias de viszont van egy szlovák osztálytarsam is ő eléggé nyugodt szóval ez tényleg nem ettől függ.........
2021. jún. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!