Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a különbség az ismerősnek...

Mi a különbség az ismerősnek jelölés függőben hagyása és az elutasítása között?

Figyelt kérdés

Bejelöltem pár lányt facebookon, de nem utasították el a jelölésem, csak függőben hagyták.


A jelölés függőben hagyása azt jelenti, hogy igazából szíve szerint visszaigazolna, mert nincs velem baja, nem érez irántam ellenszenvet, de valamiért úgy érzi, hogy mégsem teheti, hogy beengedjen az ismerősei közzé.


Az ismerősnek jelölés elutaítása, az pedig azt jelenti, hogy végképp nem kér belőlem.


Jól definiáltam a 2 fajta, nem visszaigazolás közötti különbséget?


2021. márc. 7. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek ilyen definíciók, ez csak belemagyarázás. Más egyéb okai is lehetnek a késleltetett elfogadásnak vagy elutasításnak.
2021. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pl egyszerűen lusta vagyok elutasítani, ha olyan jelöl be, aki nem érdekel.Így szépen sorakoznak a visszajelölésre várók.
2021. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2021. márc. 7. 22:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Mellesleg van olyan opció is, hogy valaki azért nem igazol vissza mindenkinek, csak akit tényleg úgy érez, hogy muszály, mert a követői számát is gyűjti, hogy még nézetesebb legyen az adatlapja.
2021. márc. 7. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!