Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá a kiszemeltemr...

Hogyan írjak rá a kiszemeltemre instá?

Figyelt kérdés

Na heló mindenki, megpróbálok rövid lenni.


A napokban bekövettem egy lányt istán, szerencsére 1 városban lakunk, sőt a képei alapján ugyanabban az utcában lakunk, ami nyilván előnyös. Ahogy elnéztem, sok lány barátja van, és 1 fiú barátja (legalábbis a képein 1 srácot jelölt mindig)


A lány nem rak ki insta sztorit, ergó, sztorikra nem tudok válaszolni. A képek alapján nem látom, hogy bármit is sportolna, szóval azzal kapcsolatban sem tudok neki írni. Tudnátok ötleteket adni, ami sikerülhet?


A cél nyilván az, hogy egy találkozót lebeszéljek vele, illetve, hogy szimpatikus legyek neki.


Ui: 16 éves vagyok, a lánynál kb 1 évvel idősebb (ha ez számít)


Előre is köszönöm a segítséget!



2021. márc. 8. 15:46
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Ha csak először jeleket akarsz neki adni, hogy ő tetszik neked akkor kommentelj valamit a képe alá vagy likeold be az egyik képét.


Viszont, ha egy az egybe ‘le akarod rendezni’, akkor írj rá, hogy

Szia! Te is erre laksz?(mondhatod, hogy láttad vagy valami, és úgy már elkezdtél egy beszélgetést)


Sok sikert!:)

2021. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából a kérdés kiírása után ráírtam, jelenleg szerelmes belém.


Azért köszönöm a segítséget!

2021. márc. 24. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!