Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a hatósági...

Mit tegyek ha a hatósági karantént rosszul szabta ki az antsz?

Figyelt kérdés
Van egy pozitiv tesztem amit 03.04-én produkáltam. Felhívtam a háziorvost ő lejelentett az antsz-nek. Ma 03.08 hívtak fel az antsz-től elkérni az adataimat és a kontakt személyeket viszont telefonban én úgy értettem h 14.-ig tart majd a karantén ami ugye a most megszabott 10nap. De ő 17.-ig szabta ki mint megtudtam a ma kiküldött emailből amiben szinten vastagon szedett betűvel van leírva h a fertőzés igazolását követően kell számolni a 10 napot. Csütörtök óta itthon ül az egész család és jövőhéten már mindenki szeretne dolgozni visszamenni... a háziorvos nem tud segíteni az antsz pedig nem hajlando a telefont se felvenni.

2021. márc. 8. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy másképp érzed, de nem kötözködésképpen írom: az ÁNTSZ 2017. április 1-én megszűnt. Azért lenne fontos annak az egészségügyi szervezetnek a neve, amely a határozatot hozta, mert akkor lehet tudni, hogy annak ki a felettese.

Egyébként, a határozatban nem írnak jogorvoslati, kifogásolási lehetőséget?

2021. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy meg de, tud segíteni. Ha tun etmentes vagy már három napja a háziorvos feloldhatja a karantént. Csak gondolom tojik bele.
2021. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lett, hogy vagy, kérdező?
2021. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Visszahívtak és közölték hogy az ő hívásuktól kell számítani a 10napot nem érdekli őket más úgyhogy kivártuk a 17-et. Azt is mondta hogy átadhat a háziorvosnak de a háziorvos sem fog hamarabb elengedni. Köszönöm a kérdést, jól vagyok énis és a családom is.
2021. ápr. 4. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!