Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkaruha leadása felmondáskoe...

Munkaruha leadása felmondáskoe hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Jelenleg próbaidő alatt vagyok amin6 hónap lenne 5 hónapja vagyok a cégnél dennagyon kevés a fizu ezért másik munka után néztem ahol meg is kaptam a szerződést, a kérdésem a munkaruha leadásával vam kapcsolatban amikor oda mentem dolgozni, pesten kellett intézni a szerződést a munkaruhát és mindent, ami hozzám 100 kmre van, most hogy felmkndok kötelezhetnek hogy ugyan ott adjam le a munkaruhát? Van helyi bázis is.


2021. márc. 10. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:

akár kötelethetnek is rá.

ezt csak a munkáltatód tudja neked megmondani hogy mit hol kell intézni.

nálunk is van amit csak egy helyen lehet intézni, nem raknak minden telephelyre egy nénit aki árveszo a leadandó dolgokat.

2021. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!