Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Faluban lakom. Sok levelem...

Faluban lakom. Sok levelem érkezik külföldről, e-bayes vásárlások miatt. Sokszor volt már olyan hogy nem hozták ki a leveleimet a postások, mondván a mi utcánkban másnak nem jött levél. Megcsinálhatják ezt?

Figyelt kérdés

Volt olyan,hogy azért nem hoztak ki levelet ,nem csak nekem, hanem sokaknak, mert esett az eső, és biciklin ülve nem akart bőrig ázni a postásnőnk.

Az a baj,hogy sokszor keveredik el levelem, és nem akarok gyanúsítgatni,de sanszos,hogy ebből kifolyólag a mi postánkon veszik el, ha már egyszer nem hozzák ki. ( Onnan tudom,hogy rákérdeztem, nem is egyszer, hogy nem jött-e levelem, mire a postafőnök azt mondta hogy dehogy is nem jött, de az xy nem hozta ki, mert másnak nem volt levele az utcában rajtam kívül.

Van erre valami jogszabály, hogy kötelessége, vagy nem, vagy egyáltalán lehetséges-e önkényesen eldönteni,hogy na akkor most nem hozom ki?

Mellesleg nekem is elég ciki ez a helyzet, mivel nem kapom meg a rendelt képeslapokat, és E-bayes fizetésnél meg buktam a pénzt...A reklamáció miatt meg az eladó tiltja le a nickemet..szóval elég hülye helyzet.


2021. márc. 12. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A postán tudsz panszt tenni, írásban. Arra kell hogy reagáljanak.

Persze akkor nem te leszel a postások kedvence.

2021. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jajj már megint kezded??


Minden héten kiírja....

2021. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, 1/2-es, nem veszekedni akarok, de szerinted nekem nincsen rájuk haragudni valóm, amikor eltüntetik,vagy nem hozzák ki a leveleimet?

Eleve elszúrják az eladói ügyfeleimet E-bayen, mivel nyilván jelentem,hogy nem érkezett meg a kép amit rendeltem..


2/2- neked pedig csak annyit,hogy mielőtt vádaskodsz, vagy ráfogsz olyasmit valakire, ami nem igaz,inkább járj utána dolgoknak.

Én nem itt élem az életemet, ezen az oldalon, ezek szerint veled ellentétben. És ráadásul, ha kérdezek, nem ugyan azt a kérdést teszem fel száz alkalommal. De minek is magyarázkodom, egy net trollnak?

2021. márc. 12. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Ebay-határidő lejárta előtt beballagsz a postára és megkérdezed megjött e.

Problem solved.

2021. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!