Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tetszett a születésnapi...

Nem tetszett a születésnapi ajándék, velem van a baj?

Figyelt kérdés

Tegnapi napon volt a születésnapom. A helyzet az, hogy nem tetszett az ajándék, amit a páromtól kaptam. Konkrétan egy kisebb kosárba chipset, csokit , kávét meg 1-2 apróságot dobált össze, amivel nem lenne bajom bármikor máskor... ő ezen megsértődött, hogy mennyire anyagias vagyok. Eszembe se jutott megbántani , de nem tudok az arcomnak parancsolni , ha valami nem tetszik rá van írva . Mellesleg két éve együtt vagyunk, megértettem volna ha közli nem volt ideje vagy pénze...

28/N


2021. márc. 13. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Inkább örülnél, hogy gondolt rád és örömet akart volna szerezni neked.
2021. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Hát gold digger vagy de ezt most már ő is tudja, ha így is megtart maga mellett akkor részemről oké.
2021. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Hogy érted, hogy máskor nem lenne baj? Most mi van amitől baj?

Minek örülnél?

2021. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyilván maga a szándék jól esik, de úgy gondolom ezek a dolog nem születésnapra valók, bármikor máskor is meg tudjuk venni. Nem gondolok nagy dologra csak valami személyesebbre.
2021. márc. 13. 22:55
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem beszélve arról, hogyha neki van születésnap , névnap bármi igenis odafigyelek és számára hasznos dolgot adok ajándékba.
2021. márc. 13. 22:56
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Kár, hogy nem ismer még ennyire. Szerintem nincs veled baj, de vele sem, csak ebben különböztök. Ez önmagában nem jelenti azt, hogy nem vagy elég fontos neki, de érdemes megbeszélni, mert később is félreértések lehetnek belőle.
2021. márc. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves hatos válaszoló , próbáltam vele megbeszélni ,hogy ha előre szól, hogy nincs ideje esetleg pénze erre megértem, de ehelyett részéről csak a vagdalózás ment . Az a baj , hogy nehéz vele megbeszélni bármit ,mert rögtön támad.
2021. márc. 13. 23:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert nem biztos, hogy pénze, vagy ideje nem volt. Lehet, hogy neki ez fontos volt, összeválogatta a dolgokat, kosarat választott és azt hitte örülni fogsz. Aztán látta, hogy csalódtál és neki is rosszul esik, hogy nem értékeled. Persze az is lehet, hogy gyorsan összedobált valamit. Ennek is lehet két oka. Egyik, hogy te nem vagy neki elég fontos, másik, hogy úgy általában egy születésnap nem fontos neki. Azt kellene kideríteni, hogy melyik az igaz.
2021. márc. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha emiatt csalódott lett , neki is elmondtam , de ez akkor sem jogosítja fel arra hogy lehordjon mindennek.
2021. márc. 13. 23:37
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az már más kérdés, arról eddig nem volt szó, hogy lehordott mindennek. Így olyan,mintha nem lennél fontos neki. Pedig jó, hogy kimutattad, vagy mondtad, hogy csalódott vagy, mert ha megjátszod magad, hogy mennyire örülsz az ajándéknak, akkor ebből folyamatosan baj lesz.
2021. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!