Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zene imádó K-pop fanok? többi...

Zene imádó K-pop fanok? többi lent.

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mivel TikTokon sok k-pop videó kommentjeit láttam, hogy "üvöltöttem a számot"...

És ti hogyan tanultátok meg a dalszövegét?

Romanizálás nekem nem megy (nem tudok olvasni ezzel a nyelvvel).

Hallás után meg pláne, mert hallássérült vagyok, de CI-vel hallok :)

És ha előttem van a dalszövege, akkor tudom követni, meg csomó zenének a dalszövege megy kívülről is sokszori hallgatás után.

És jó lenne, ha a kpop számokat is tudnék úgy "énekelni/dúdolni" :D

Köszönöm a válaszotokat!



2021. márc. 13. 23:55
 1/1 anonim ***** válasza:
97%

Hát megmondom őszintén, hogy én hallás után + romanized lyrics-et szoktam tanulni. De volt olyan szám, amit annyiszor hallottam, hogy nem kellett a dalszöveg sem. Pl: SNSD - Run Devil Run

Mást sajnos nem tudom, mert én így szoktam, de nekem elég jó memóriám van, úgyh nekem ez nem okoz gondot, de tudom, hogy szoktak vele szenvedni. Nem tudom, hogy ezzel mennyit tudtam segíteni.

2021. márc. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!