Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, ti összejönnétek...

Lányok, ti összejönnétek olyan sráccal, aki mindig nézte a Molnár Krisztián bebaszos liveokat?

Figyelt kérdés
Ez csupán elméleti kérdés, mennyire számít ez nektek?
2021. márc. 14. 03:32
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

"nézte" 1-3 évvel ezelőtt vagy 5-8 évvel ezelőtt (nem tudom mióta csinálja ezt a Yt-n)?

Az első esetben azt megkérdezném, hogy miért, az utóbbi esetben reménykednék, hogy azóta magától is megkérdezte, hogy miért.

2021. márc. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2-3 éve volt “divat” Molnár Krisztián kb.
2021. márc. 14. 03:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2017 végén voltam egyetemi gyakorlaton. Akkor volt népszerű ez a hülye, mert emlékszem az egyik fiú folyton őt nézte telefonon. Én meg azt sem tudtam kicsoda ő. Egyébként vicces sem volt.
2021. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vicces.lány ***** válasza:
0%
Persze. Aki nézte Molnár Kikit az nem lehet rossz Nber. :)))
2021. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ward1337 válasza:
Én nem vagyok lány, meg tudom hogy ez csak elméleti kérdés, de a gyakorlatban ezt annyival ki lehet küszöbölni, hogy a csajodnak egyszerűen nem mondod el hogy nézted-e valaha is vagy egyáltalán ismered-e.
2021. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!