Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Epoxy műgyantának színezéséhez...

Epoxy műgyantának színezéséhez ugyanolyan jól használhatóak a műkörmös szaküzletekben kapható porok és glitterek?

Figyelt kérdés

Magyarországon sajnos elég kevés helyen kaphatóak epoxy műgyantához kellékek és alapanyagok. Wishről meg Aliexpressről persze lehet rendelni, viszont kipróbálásra és a hosszú szállítási idő miatt inkább egyelőre itthon vásárolnék.

A műkörmös szaküzletekben nagyon sok fényport, pigmentport, csillámport, glittert és törtkagylókat találtam, viszont nem tudom, hogy ezek ugyanolyan jók-e esetleg a műgyanta színezéséhez és díszítéshez, mint a speciálisan erre gyártott, 98%-ban külföldön beszerezhető termékek?

Itthon csak 1-2 üzletet találtam, ahol célirányosan műgyantához kapható porok vannak, viszont a színválaszték és az ár is jelentősen rosszabb, mint a külföldi oldalakon, ahol sokszor nem is szállítanak ide.


Szívesen várok minden ötletet, tapasztalatot, tanácsot és megbízható honlapot is, ugyanis kezdőként, hobbiból kezdtem el foglalkozni ilyesmikkel :)



2021. márc. 14. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Felejtsd el! Nem azért, mert nem jók a műkörmös boltban kaphatók, hanem azért mert úgy baromi drága.


Művészellátót, hobbi boltot keress. Ugyanannyi pénzért sokkal többet kapsz! Minden van, amit körmös boltban árulnak.

2021. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Körülnézek akkor nyitottabb szemmel.

Ez igaz, 3-5g por ára 400-600 Ft-ok között mozog és ha szép és élénk színt szeretnék kapni, biztosan legalább a felét el is használnám.

2021. márc. 14. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!