Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt, hogy valamihez jó áron...

Volt, hogy valamihez jó áron vagy előnyösen sikerült hozzájutnotok, venni, cserélni? És boldogok voltatok emiatt. Leírjátok hogy történt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor volt ilyen szerencsém.

Pl: 3 évvel ezelőtt 4 millió forintért vettem egy házat Egertől 15 km-re. Felújítás nem is olyan régen lett kész, így értékbecslőt hívtam. Az ingatlan ára az időközben rohamosan emelkedő árak mitt 20 milliót ér.

Angliában élek. Rendszeresen járok carboot piacra. Imádom. Carboot piac lényege, hogy szinte fillérekért jut hozzá azokhoz a tárgyakhoz amit mások meguntak, vagy nem kell nekik. Nőként szeretem a bizsú ékszereket, főlek a brossokat. Gyűjtőm őket. Pár éve vettem egy papagáj brosst. Szép színes kövekkel. Mindössze 5 fontot fizettem érte. Mivel hiányzott egy piros kő, elvittem egy ékszerészhez, hogy tegyen bele piros üvegkövet. Ott derült ki, hogy a bross igencsak értékes. Rubin, és gyémántköves. (na jó itt majdnem elájultam) Eladtam, az összeg amit kaptam érte, belefektettem a ház felújításába.

Meg sok kis apró dolog amivel jól jártam. De ez a kettő ami igencsak szerencsés voltam.

2021. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tetszik :)) És hogy látod teszel érte hogy ilyen szerencsés legyél, vagy a sors, felsőbb erő adománya, vagy ilyen a hozzáállásod a dolgokhoz?
2021. márc. 14. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!