Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem nemrég egy autót de...

Vettem nemrég egy autót de rohad mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem egy autót magánszemélytől és azt mondta rohadas mentes.Most meg pattog le a festék a sárvédőnél és látszik hogy rohad és mikor megemelték az autót a küszöb is elhajolt tudok valami kártérítést kapni az eladótól eltitkolt hiba véget?

2021. márc. 15. 14:35
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
Aláírtad az adásvételit, hogy az autó rendben, műszakilag megfelel?
2021. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Leos pg válasza:
Dobjad ki a francba! Vagy add vissza annak, akitől vetted, és kérjed vissza az árát! De attól függ hogy mikor vetted! Pl.: 1 hete, vagy 5 évvel ez előtt!? Nem mindegy az ügy! Mert lehet hogy nem jó helyen tárulod!?
2021. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen alá írtam mert akkor még nem látszódott de most kezdett lepattogni a festék és most lett megemelve és most hajolt el a küszöb.
2021. márc. 15. 15:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Ott írtam pár hónapja ami azt jelenti 3-4 hónapja
2021. márc. 15. 15:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Előtte miért nem nézetted át?
2021. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy vissza kéri az árát. Át lett verve ez ilyen. Max te is eladhatod, de buksz rajta.
2021. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De hallottam olyant hogy eltitkolt hibáért lehet valami kártérítést kapni vagy ez nagy hazugság?

És igen én átnéztem de sajnos szakemberhez nem vittem el megnézetni a festék réteget akkor észre vettem volna de már késő sajnos és eladni nem szeretném mert jó autó csak valamit kezdeni hogy vele hogy eltitkola mert úgy adta el rohadas mentes teljesen

2021. márc. 15. 20:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, akkor mindenki kártérítést követelne. Ilyen ez ha használt autót veszel. Ha te mondjuk veszel 500 ezerért valamit, szinte biztos hogy költeni kell majd rá még ugyanennyit. Nem tudom mit vettél és mennyiért, de valószínűleg az is felújításra szorul.
2021. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Milyen típus, hány éves, és mennyiért vetted?

Ha ezek megvannak folytathatjuk............

2021. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Daráld le és vidd ki a legközelebbi szeméttelepre!
2021. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!