Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan név aminek a jelenté...

Van olyan név aminek a jelentése naplemente?

Figyelt kérdés
Szeretnék találni egy olyan férfi nevet aminek a jelentése naplemente.

2021. márc. 15. 18:25
 1/7 Fsms ***** válasza:

Férfiben nem találtam .

Női név Amerikában a Sunset, Sunny.

2021. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Normális nevet adj annak a gyereknek, ne egesd le egy eletre
2021. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
#2: Szinte minden szokványos keresztnévnek van valamilyen jelentése. Sokszor a viselőjük sincs tisztában vele. Azt én nevem speciel királyit jelent, amit eddig nem is tudtam. Miért lenne égő a naplemente?
2021. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hamár angolban sunset akkor az is lehet, hogy Set/Seth bár nem hiszem, hogy a Set(h) jelentése naplemente sőt ha jól tudom azt jelenti kijelölt

Sajnos nem tudok olyan nevet adni

2021. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Letöltöttem ezért egy 600 oldalas fájlt "nevek enciklopédiája" címen, de nem találtam
2021. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

DIMAS: Portuguese and Spanish form of Greek Dismas, meaning "sunset."


DISMAS: Anglicized form of Greek Dysmas, meaning "sunset." This name is not actually found in the bible but was given by Christians to the thief who was crucified beside Jesus.


EREBOS (Ἔρεβος): Greek name, probably borrowed from Hebrew erebh or Akkadian erebu ("sunset, evening"), hence "darkness." In mythology, this is the name of the offspring of Chaos, brother of Nyx, and father of Æther. He is the personification of primordial darkness. In later legends Erebos became the name of a place in Hades, the underworld.


Sandya (Hindi Origin), meaning "sunset time, name of a God"

2021. márc. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magyarul talán Alkony lehetne.
2021. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!