Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » T.i elmernétek/elmennétek...

T.i elmernétek/elmennétek egyedül messzebbre dolgozni a pénz miatt?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, eléggé visszahúzódó vagyok. Igazából nincs is olyan messze , 30kmre van innen a munkahely, és igazából a szüleimmel élek.... Csak hat nekem is kene egy kis plusz pénz , olyan szép ruhákat látok mindennap az interneten és annyira tetszenek de így nemtudom magamnak megvenni őket , és a szüleimnek is szeretnek segíteni ezzel a plusz pénzzel . A gond egyedül az hogy ugye visszahúzódó vagyok, nehezen nyilok meg emberek előtt . Felek a kihívásoktól, az újtól. Ha valami új dologba vágok bele teljesen egyedül, le ver a víz mindig, elkezdek remegni és dadogok össze vissza ... Persze az ilyen csak az első napokon fordul elő, amikor megszokom azt a bizonyos környezetet akkor már jobb egy fokkal, főleg ha szeretnek is ott ahol vagyok ...

2021. márc. 15. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én is 19 voltam amikor elköltöztem otthonról. Nem sokat gondolkodtam rajta, fogtam a cuccaimat osszepakoltam és eljöttem. Anyám az elején marasztalni akart, de tudta ez az élet rendje, nem ülhetek a nyakán örökké. Ha van munkalehetőséged akkor ne hezitalj ideje lépni.
2021. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze lépek én mindenképp ! Csak ezt nemtudom hogy győzhetnem le ..
2021. márc. 15. 20:23
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt a “szorongást” az újtól ...
2021. márc. 15. 20:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj a jó oldalára koncentrálni. Én mindig költözéskor izgatott vagyok, épp nemrég költöztem megint a múlt hónapban. Ilyenkor mindig érzések kavarognak bennem, egyrészt a sok szép emlék az előző helyemen és úgy jövök el, hogy sosem fogom újra látni a szobamat csak képeken... És igen ott van bennem az a rész, hogy mi van, ha rossz döntést hozok, mi lesz ha megbanom, vajon milyen emberekkel sodor össze a sors, ezek nem baj ha feljönnek. De pont azért mert nem stresszelek rá ha változtatni kell nagyon nem parázok rá, ha valami nem úgy jön össze ahogy akartam megint tovább állok. Sőt neked ott lesz a visszakoltozes lehetősége. Szóval ne izguljal, inkább izgatott legyél és a jóra koncentrálj.
2021. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. márc. 15. 20:58
 6/10 anonim ***** válasza:

"Csak ezt nemtudom hogy győzhetnem le"

úgy, hogy belevágsz! Máshogy nem megy. Én majd beizéltem amikor egyedül maradta, de megoldottam mindent! Sok erő van ám benned, csak nem tudod amig nincs rá szükséged!

Hajrá!


30 km-re amúgy be is lehet járni ha van normális közlekedés. (én is ennyiről jártam 10 évig)

2021. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2021. márc. 16. 09:34
 8/10 anonim válasza:
18 évesen fogtam magamat kerestem munkát külföldön és mentem. 600km-re nem 30ra...
2021. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, gratulálok a bátorságodhoz! :) Mit meg nem tennék azért ,hogy kocsit én is bátrabb legyek! De sajnos szuletesemtol kezdve kis nyuszi vagyok :)
2021. ápr. 21. 17:18
 10/10 anonim válasza:
Ezen "fejben" változtatni kell különben nem lesz az igazi a következő 60 év :/ #8-as
2021. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!