Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedves mindenki! Abban...

Kedves mindenki! Abban szeretném kérni a segítségeteket hogy tisztán lássák.Milyen végzettség kell egy ilyen pici bolt megnyitásához,mik a feltételek érdemes e ? A város ahol lakom csak 2-3 ilyen bolt van megváltozott munkaképességű vagyok

Figyelt kérdés

#Cukrász alapanyag bolt
2021. márc. 16. 08:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Cukrász kellék kisbolt nyitása minek kell megfelelni?
2021. márc. 16. 08:15
 2/3 kallay válasza:

Szia

Belinkelek egy oldalt.


Itt keress rá hogy az általad választott vállalkozáshoz milyen bejelentési kötelezettség illetve milyen végzettség szükséges.


[link]



Nem tudom hogy van e ilyen konkretan,hogy cukrak kellek kisbolt,szerintem nincs,tehat azt kellene negtudakolnod első körben hogy milyen kategória alá soroljak a tevékenységet, hogyan nevezik nevén.



Esetleg a varosodban/megyédben elérhető kereskedelmi es ipar kamarát keresd fel telón/weboldalon

2021. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kallay válasza:
Előző vagyok,En igy csináltam . :)
2021. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!