Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakinek privát fiókja...

Ha valakinek privát fiókja van instagramon, hogyan tudom megnézni a profilját képeit??

Figyelt kérdés
Van egy kamu profil ami privat es hiaba kovetem be nem fogadja el es igy nem latom amit ki rak viszont szoltak hogy olyan dolgokat rak ki a profiljaban amiken en szerepelek, de igy hogy nem latom nemtudom mit tegyek es hogy igaz-e.
2021. márc. 16. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2021. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy, aki azt állította, megkéred hogy mutassa meg neked.
2021. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kamu profilról kövesd be, hátha. Vagy ha az az illető hozzáfér, küldjön bizonyítékot és menjetek a rendőrségre.
2021. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy egy névtelen profil írt rám és küldött screent hogy mi a helyzet, csak annyi a gáz hogy a nevet kitakarta igy pedig nincs bizonyitekom..es igy azert nem akarok hulyenek nezetni magam..probaltam ismerosokkel is belovettetni de senkit nem engedelyez..ugy erzem ezt megszivtam..pedig tuti hogy o sem lathatta az en kepeimet ugyanis az en profilom is privat megis vannak neki kepek amik instan voltak kint. Szoval igy nem ertem ezt az egeszet.
2021. márc. 16. 09:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Elnezest a helytelen irasert, munkahelyen vagyok es igy sietve irtam ha veletlenul valamit nem tudnak kiolvasni akkor ezert!
2021. márc. 16. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!